tv3.lv

Traģisks ugunsgrēks Vidrižos – pēc “svinībām” bojā gājusi sieviete

Limbažu novada Vidrižos kādā daudzdzīvokļu mājā trešdien jau no paša rīta sākās svinēšana, kura beigusies ar traģiskām sekām. Otrā stāva dzīvokļa iemītniece – kāda pusmūža vecuma sieviete bija tikusi pie kārtējā pabalsta vai kaut kur laimējusi naudu un tāpēc uzrīkojusi svinēšanu sev un savam draugam. Ballīte gan izvērtusies pagalam nelāgi. Saimniece sadegusi, bet viņas viesis paspējis paglābties caur logu.

2017. gada 20. decembrī 20:51

Apkārt vien lieli dūmi un šur tur vēl joprojām plosās liesmas. Ik pa brīdim no otrā stāva izlido kāds glābēju izmests, sadedzis dēlis. Pie degošās ēkas sastājušies daži iedzīvotāji, kuri nespēj noticēt tam, ka viņu senās, lielās mājas vairs nav.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi saka, ka sieviete, kas dzīvojusi otrajā stāvā, bieži mīlējusi iedzert, īpaši pensijas saņemšanas dienā, talkā pieaicinot arī savu draugu.

Lai arī tā nav bijusi pensijas vai pabalsta diena, pasēdēšana tik un tā notikusi un beigusies ar pašas vaininieces nāvi. Mājas iedzīvotāja piebilst, ka dzīvoklī, kurā liesmas izcēlušās, bijusi liela nekārtība un papīru kalni gulējuši tieši pie pašas krāsns, kas noteikti veicinājis straujo uzliesmojumu.

Liesmas nopostījušas ne tikai kaimiņienes dzīvesvietu ar visām mantām, bet arī vecās kundzes ietaupījumus un dokumentus. Par laimi, viņa nepaliek zem klajas debess, jo pajumti dos radinieki.

Jāpiebilst, ka mājas iedzīvotāji iepriekš esot rakstījuši iesniegumu sociālajam dienestam, lai mājā notiekošās nekārtības apturētu, taču bez rezultāta. Ugunsdzēsēji šodien cīnījušies ar citu dienestu neizdarības sekām. Lūk kāds rezumējums dienas beigās ir glābēju postenī.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm