tv3.lv

Trešdien no ugunsgrēkiem Jelgavā izglābti trīs cilvēki

Pagājušajā diennaktī Latvijā no ugunsgrēkiem izglābti trīs cilvēki, bet neviens nav cietis vai gājis bojā, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā statistika.

2020. gada 26. martā 9:13

Vakar ap plkst. 18.30 ugunsdzēsēji devās uz izsaukumu Jelgavā, kur dega neapsaimniekota ēka. Notikuma vietā tika konstatēts, ka neapsaimniekotā pusotra stāva ēkā dega sadzīves mantas pāris kvadrātmetru platībā. Ugunsdzēsēji no degošās ēkas iznesa vienu cilvēku. Pusstundas laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt ap plkst. 14.00 VUGD saņēma izsaukumu Jelgavā, kur ugunsgrēks bija izcēlies daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas piektā stāva dzīvoklī deg veļas mašīna un vannasistaba nelielā platībā.

No nama tika izglābti divi cilvēki – vienu no glābjamajiem ugunsdzēsēji izveda no degošā dzīvokļa, bet otru – no blakus esošā dzīvokļa. Stundas laikā ugunsgrēks tika likvidēts.

Trešdien valstī kopumā dzēsti 70 ugunsgrēki, tostarp 51 kūlas ugunsgrēks. No 19 ar kūlu nesaistītajiem ugunsgrēkiem seši dzēsti novados, seši Rīgā, bet septiņi citās pilsētās.

Diennakts laikā VUGD darbinieki veikuši arī 12 glābšanas darbus – četrus novados, tikpat Rīgā un tikpat citās pilsētās.

Kopš gada sākuma Latvijā dzēsti 1348 ugunsgrēki, no kuriem 220 bijuši kūlas degšanas gadījumi, ugunsnelaimēs cietuši 67 cilvēki, bet 28 gājuši bojā, liecina VUGD statistika.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm