tv3.lv

Trīs jaunekļu riskēšana ar dzīvību nelīdz, un postošs ugunsgrēks laupa vīrieša dzīvību Balvu pusē

Balvu pusē notikusi traģiska ugunsnelaime, kas gaišā dienas laikā laupījusi kāda aptuveni 60 gadus veca vīra dzīvību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

2020. gada 8. oktobrī 21:20

Trešdien, 7. oktobrī, agrā pēcpusdienā Balvu novada Bērzkalnē tik ierasto mieru un klusumu satricinājis negaidīts notikums – ugunsgrēks vienā no privātmājām Liepu ielā. To pieredzējis arī Roberts, vīrs, kas tikai pirms pāris nedēļām ievācies vienā no kaimiņmājām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš stāsta, ka esot dzirdējis lielu blīkšķi, varētu būt plīsis gāzes balons.

Kaimiņi tuvumā esošie ļaudis un pāris garāmbraucēji, redzot dūmus un liesmu mēles, steiguši uz nelaimes vietu. Trīs jaunekļi, riskējot ar savu dzīvību, centušies pat iekļūt degošajā ēkā.

Par to, ka šis notikums varbūt arī nav nejaušība, liecina tas, ka šajā namā aptuveni pirms četriem gadiem jau izcēlies ugunsgrēks, bet toreiz ugunsdzēsēji glābēji paspējuši saimnieku izglābt, un viņš ar dažādām traumām nonācis slimnīcā.

Acīmredzot tas nav licis mainīt ieradumus, un šajā reizē neviens viņam vairs nevarēja palīdzēt. Tāpat, ugunsdzēsējiem apskatot izpostīto namu, tā arī nav izdevies atrast dūmu detektoru, kas tikai, iespējams, taču varēja mainīt šā dzīvesstāsta iznākumu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm