tv3.lv

Uguns izpostīja visu… Zvirgzdiņu ģimenei ir nepieciešama palīdzība nodegušās mājas atjaunošanā

Palīdzība pēc ugunsgrēka nepieciešama kādai kuplai ģimenei Ogres pusē. Nodegusi saimes māja un šajā gadījumā tā nav atjaunojama. Visi kopā mēs varam dot iespēju Zvirgzdiņu ģimenei ielikt pamatus jauna nama celtniecībā.

2019. gada 26. oktobrī 20:45

Postoša ugunsnelaime piemeklējusi Zvirgzdiņu saimi Ogresgalā. Deviņu cilvēku ģimene – brālis Jānis un divas māsas Ligita un Dace ar savām atvasēm palikuši bez dzimtas nama, kas pamazām kopts un atjaunots, lai vienudien visi šajā vietā varētu dzīvot, pametot īrētos dzīvokļus Rīgā un Ogrē. Ugunsgrēka laikā mājās bijis tikai Jānis. Viņa dzīvību izglābis kaķis, kurš cienījamā vecuma dēļ vairs neņaud, bet ar skrāpēšanos gar gultas malu, pamodinājis saimnieku, brīdinot par liesmām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cietušie ar asarām acīs raugās uz krāsmatām, bet vēl vairāk žēl ir ģimenes relikviju krājumus. Viss aizgājis postā. Arī no šobrīd ikdienā nepieciešamajām lietām daudz kas atradās tieši mājā, jo katru mīļu brīdi, kad bija iespējams, visa saime dzīvoja tieši šeit.

Jānis tagad pauž nožēlu, ka nespējis darīt vairāk, lai nosargātu dzimtas īpašumu. Bijis jāglābjas pašam. Viņš vienās apakšbiksēs skrējis

Ugunsgrēka iemesls joprojām nav līdz galam skaidrs, taču ģimenes vecākie domā, ka noticis elektrības īssavienojums. Strāvai gan bija pieslēgts tikai ledusskapis un lādējās Jāņa telefons, tomēr vecie vadi savu acīmredzot bija nokalpojuši. Tagad ģimenei jādomā, kā novākt krāsmatas un ko darīt tālāk. Visi kā viens ir pārliecināti, ka dzimto vietu nepametīs un jāceļ jauna māja.

Lai ceļš uz jaunu namu būtu vieglāks, talkā cietušajiem nācis fonds “Pēc ugunsgrēka” un ikviens var izdarīt labu darbu tikai ar vienu telefona zvanu. Viens zvans uz numuru 90067088 izmaksās 1,42 eiro. Ja variet ziedot lielāku summu, tad zvaniet pa telefonu 90006860. Maksa par zvanu 4,27 eiro. Ja nu gadījumā kādam ir būvmateriāli ko dāvāt ģimenei, ir iespējams sazināties ar Ligitu (20043495) vai Jāni (24602554).

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm