Ugunsgrēkā Cēsu pusē sadeg pagrabā glabātie labumi; iedzīvotāji spiesti evakuēties

16. martā 21:39

Cēsu pusē kādas četrstāvu dzīvojamās mājas pagrabā nezināmu iemeslu dēļ izcēlusies ugunsnelaime, kas apņēmusi telpu piecu kvadrātmetru platībā. Ēkā radies spēcīgs piedūmojums, un mājinieki bija spiesti evakuēties.

Sadeguši marinēti gurķi, citi konservējumi un trauki mētājas kādas daudzīvokļu mājas pagrabā Cēsīs. Naktī uz ceturtdienu te izcēlās ugunsnelaime. Aizdegās siena un sadzīves mantas.

“Es tikko kā biju aizmigusi un sajutu deguma smaku. Nezināju, ko darīt. Apģērbos. Skatos, jau ugunsdzēsēji stāv. Un ziniet, kamēr ģērbos, man jau vecums, tāpēc man viss ir lēni. Nekas, viss normāli. (DP: Tad jutāt deguma smaku, bet dūmus neredzējāt?) Jā! Neredzēju. Tikai smaku. Un kaklā nedaudz… Bet viss normāli,” saka mājas iedzīvotāja Valentīna.

Tomēr sākotnēji ne īpaši spēcīgā deguma smaka, ko juta iedzīvotāji, pārtapa lielā sadūmojumā. Namu bija spiesti pamest 11 cilvēki.

Glābēji notikuma vietā ieradās pusstundu pirms pusnakts. Tā kā piedūmojums no ēkas pagraba nespēja pazust tik viegli, glābējiem nācās izmantot īpašas tehnikas metodes.

“Telpu vēdināšanai un sadūmojuma likvidēšanai tika izmantots pozitīvās gaisa plūsmas ventilators. Plkst. 1.01 ugunsgrēks likvidēts,” norāda VUGD pārstāve Sandra Vējiņa.

Neviens no mājas iedzīvotājiem necieta. Šobrīd iedzīvotāji dara visu, lai noskaidrotu ugunsnelaimes izcelšanās iemeslus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm