Ugunsgrēkā dārza mājiņā Olainē gājis bojā cilvēks

5. oktobrī 22:54

Kādu nu jau divus gadus mierīgi dzīvojošu dārzkopības kooperatīvu Olainē naktī uz trešdienu skāra ugunsnelaime, pilnībā nopostot vienu no būdiņām kopā ar tās iemītnieku. Traģiskā negadījuma sekas slēpj teritorijas garā zāle, biezie krūmi un koki.

Traģisks negadījums šonakt notika Olaines dārzkopības kooperatīvā “Purmaļi” – aizdegās kāda dārza mājiņa. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) ierodoties notikuma vietā, no liesmojošās būdiņas pāri bija palikusi vien gruzdoša pelnu kaudze. Veicot dzēšanas darbus un pārmeklējot krāsmatas, glābēji atrada cilvēka mirstīgās atliekas.

“Tur bieži dūmoja no krāsniņas. Manuprāt, viņš tur dzīvoja. Otrajā līnijā. Pieļauju, ka tur dzīvoja vīrietis. Bet tā viņi te staigā tur, uz otru pusi, nevis šo. Viņi parasti iet tur, uz nākamo kooperatīvu, jo tur cauri starp mums un viņiem ved ceļš. Tur ir taciņa, un viņi iet tur. Te reti kāds parādās. Pamatā tādi kā es. Entuziastu ir ļoti maz. Varbūt viens pa visu ielu,” saka vietējais atpūtnieks Vasīlijs.

Nodegusī mājiņa, kas atradās kooperatīva otrajā līnijā, no celiņa skatoties, ir teju nemanāma. To ieskauj gara, nenopļauta zāle, biezi jāņogu krūmi, ābeles un pīlādži. Arī pati mazdārziņu teritorija ir klusa un mierīga. Šādos laikapstākļos to apmeklē reti kurš.

Iedzīvotāji stāsta, ka pēdējo divu gadu laikā dzīve kooperatīvā ir palikusi mierīgāka. Tas tādēļ, ka metāla uzpircēji nodošanas punktos vairs nav pieņēmuši žoga stabiņus un stiepļu pinumus bez pierādījumiem, ka tie neesot zagti.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm