tv3.lv

Ugunsgrēkā dzīvoklī Ķengaragā iet bojā pensionārs

Kaņieru ielā 16 svētdienas rītā modinātāja vietā ap plkst. sešiem no rīta kāpņu telpā atskanēja ugunsdzēsības sirēnas. Iznākot koridorā, mājinieki nelaimes draudus nepamanīja un sākotnēji pieļāva viltus trauksmes iespējamību. Arī glābējiem ierodoties adresē, neviens no iedzīvotājiem nespēja pateikt, kurā dzīvoklī izcēlies ugunsgrēks.

Degošajam dzīvoklim blakus dzīvojoša sieviete

“Es pamodos, jo smirdēja pēc dūmiem, pēc tam mans suns sāka riet, dzirdot signalizāciju, es uzmetu aci – bija dūmi. Piezvanīju ugunsdzēsējiem, izgājām uz ielas, bet neviens cits neizgāja, kaut gan ugunsdzēsības trauksme skanēja aptuveni stundu. Tikai pēc stundas cilvēki sāka iet ārā, kaut gan viņi bija uz balkoniem un zināja. Visi redzēja ugunsdzēsējus, bet visiem bija vienalga.”

Glābēji stāsta, ka iedzīvotāju evakuācija šoreiz nebija nepieciešama.

VUGD pārstāvis Jānis Grīviņš informē, ka ēkas pārbaudē vienā dzīvoklī konstatēta degoša virtuve 20 kvadrātmetru platībā, dega sadzīves mantas un ugunsgrēks bija ar atklātu degšanu. No dzīvokļa iznests viens cilvēks, kam konstatēta nāve.

Vīrieša dzīvoklis bija piebāzts ar mantām, tajā nebija uzstādīts dūmu detektors, kas šajā reizē, iespējams, būtu paglābis kunga dzīvību un kaimiņi ātrāk saprastu, kur meklējama uguns nelaime.

Apkopēja

“Bojāgājušajam bija apmēram 60, 65 gadi. Dzēra. Saka, ka gultā smēķēja un aizmiga. Dega arī tehnika, mikroviļņu krāsns un kaut kas vēl, ko tur ugunsdzēsēji iznesa.”

Četru stundu laikā ugunsgrēks likvidēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm