tv3.lv

Ugunsgrēka laikā Rīgā no trīsstāvu mājas evakuējušies vairāk nekā 30 cilvēki, viens cietis

Otrdienas, 15. novembra, vakarā ugunsgrēka laikā Rīgā no trīsstāvu dzīvojamās mājas evakuējušies vairāk nekā 30 cilvēku, bet viens cietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

2020. gada 16. decembrī 9:25

Plkst. 22.15 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Rīgā, kur trīsstāvu dzīvojamās ēkas pirmā stāva logā bija redzamas liesmas. Ierodoties notikuma vietā, noskaidrojās, ka deg sadzīves mantas 15 kvadrātmetru platībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem bija evakuējušies 32 cilvēki, bet vēl trīs cilvēkus evakuēja ugunsdzēsēji glābēji. Izmantojot glābšanas maskas, no ēkas tika izvesti divi cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam (NMPD).

Plkst. 1.20 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt otrdien plkst. 18.26 VUGD saņēma izsaukumu uz kādu divstāvu koka dzīvojamo māju Rīgā. Ēkas pirmajā stāvā dega starpsiena trīs kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta viens cilvēks, kurš tika nodots NMPD. Plkst. 19.35 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devušies dzēst arī degošu divstāvu dzīvojamās ēkas starpstāvu pārsegumu, vieglo automašīnu, sadzīves mantas, veļas mazgājamo mašīnu, elektrības rozeti, atkritumus, puķu podu kāpņutelpā un kāda dzīvokļa ārdurvis.

Diennakts laikā kopumā VUGD saņēmis 26 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi izrādījušies maldinoši.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm