tv3.lv

Ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks

Pirmdien, 25. novembrī, ugunsgrēkā Liepājā cietis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2019. gada 26. novembrī 8:56

Vakar ap plkst. 13.00 VUGD saņēma izsaukumu uz Liepāju, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, dega dzīvojamajā mājā dzīvoklis. Notikuma vietā ugunsdzēsēji konstatēja, ka vienā no ēkas dzīvokļiem deg sadzīves mantas 16 kvadrātmetru platībā, istabas griesti un bēniņu pārsegums. Trīs stundu laikā ugunsgrēks likvidēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Savukārt ugunsdzēsēji no ēkas evakuēja vēl divus cilvēkus.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 55 izsaukumus: 32 – uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 – uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bijuši maldinājumi. Ugunsgrēkos kopumā gāja bojā viens, bet cieta divi cilvēki.

Kā ziņots, vakar ap plkst.13.30 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Jūrmalu, kur ugunsgrēks bija izcēlies koka ēkā. Notikuma vietā tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēka, kurā, visticamāk, vēl atradās cilvēki. Aptuveni sešu stundu laikā šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, kurā ēka dega 200 kvadrātmetru platībā, tika likvidēts.

Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās 11 cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem, bet ugunsdzēsēji no sadūmotajām telpām iznesa vienu cilvēku, kuram mediķi konstatēja nāvi.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības drošinātāji, elektrības rozete, sausā zāle, lampa, sadzīves mantas, bituma katls, divas vieglās automašīnas, kravas automašīna, nojume, ēkas bēniņu pārsegums un trīs dzīvojamās ēkas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm