Ugunsgrēkā Limbažos iet bojā pensionārs

27. janvārī 23:00

Ugunsgrēks vakar plosījies kādā mājā Limbažos. Neoficiāla informācija liecina, ka aizdegšanās iemesls bijusi iekurinātā krāsns. Par laimi, blakus dzīvoklī dzīvojošie kaimiņi izglābušies, taču liesmas paspējušas atņemt dzīvību kādam pensionāram, vēsta “Degpunktā”.

Pilns pagalms sadegušu mantu, izsisti logi un divas iedegtas sveces pie nama vārtiņiem. Tās ir liecības par traģisko ugunsgrēku Valmieras ielas privātmājā. Krists dzīvo kaimiņos un dalās ar vakar piedzīvoto.

Kaimiņos dzīvojošais Krists stāsta, ka vakardien ap plkst. 9, 9.30 mamma viņam atsūtījusi ziņu, ka blakus māja deg. Tajā dzīvojošā vīrieša sieva bija aizvesta uz slimnīcu, taču pats pensionārs gājis bojā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests izsaukumu uz adresi saņēma pulksten 9.32 no rīta. Māja dega 60 kvadrātmetru platībā.

Ronalds Līsmanis
VUGD VRP Limbažu daļas komandiera pienākumu izpildītājs

“Ugunsgrēkā diemžēl gāja bojā cilvēks. No mājas daļas, kurā nebija degšanas, pirms Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ierašanās bija evakuējušies divi cilvēki. Plkst. 13.31 ugunsgrēks likvidēts. Notikuma vietā strādāja deviņi Limbažu, Alojas un Salacgrīvas ugunsdzēsēji glābēji. Bija piesaistītas trīs autocisternas. Mājoklī, kurā izcēlās ugunsgrēks, dūmu detektora brīdinošo signālu ugunsdzēsēji glābēji nesaklausīja. Kā apgrūtinājumu varu minēt, ēkas siltināšanai tika izmantotas skaidas. ”

Krists par aizdegšanās iemesliem ir dzirdējis no kaimiņiem. Kaimiņam esot bijusi malkas apkure, iespējams, nebija tīrīts dūmvads vai kas cits.

Šodien pa Valmieras ielu staigā daudz vairāk cilvēku nekā ierasts, vietējos notikušais radījis zināmu interesi, stāsta apkaimē dzīvojošie. Pretējā ielas pusē ir daudzdzīvokļu nams. Tā iedzīvotāji arī bija pamanījuši notiekošo.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iespējams, ja dzīvoklī būtu uzstādīts dūmu detektors, tas būtu laikus brīdinājis cilvēku par nelaimi un pasargāju sirmgalvja dzīvību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm