Ugunsgrēkā Valdlaučos izglābušās meitenes ģimenei nepieciešama līdzcilvēku palīdzība

Pavisam nesen “Degpunktā” vēstīja par nelaimi Valdlaučos, Bauskas ielas 207. namā, kur no ugunsgrēka piektā stāva dzīvoklī brīnumainā kārtā izglābās vienpadsmitgadīga meitene. Diemžēl bērns ugunsgrēkā zaudēja gan mammu, gan vecmammu, tagad meiteni adoptēs tuvinieki. Lai atgūtos no smagajiem pārdzīvojumiem un sāktu dzīvi gandrīz no jauna, ģimenei nepieciešams finansiāls atbalsts.

Liktenīgajā naktī, kad vienpadsmit gadus vecā Miroslava piedzīvoja nāves briesmas, sadega visa meitenītes iedzīve. Mantas Miroslava atgūs, taču zaudēto ģimeni vairs neviens neatgriezīs. Ugunsgrēkā gāja bojā meitenes mamma un vecmāte. Vectēvs tobrīd bijis no degšanas tālākajā istabā, un ugunsdzēsējiem izdevās senioru izglābt. Meitene tika ārā pati saviem spēkiem, izkļūstot pa logu un tiekot līdz kaimiņu dzīvoklim. Par meiteni rūpes uzņēmusies krustmāte Jūlija.

Miroslavas krustmāte Jūlija saka, ka meitene zina, ka mammas un vecmāmiņas vairs nav, bet nespēj to pieņemt. Bērna ģimene turpinās bērna ikdienas gaitas tā, kā tas bija plānots. Ģimenei piedāvāts arī psihologs, kura pakalpojumi tiks izmantoti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vectēvs jūtas labi un jau drīzumā viņu izrakstīs no slimnīcas.

Jūlijai ir sava ģimene un viņa uzņemsies gādību arī par krustmeitu, taču ilgtermiņā pieņemt vectēvu šaurajā dzīvoklī nebūs ērti, tāpēc viņa ļoti vēlas izremontēt izdegušo dzīvokli, lai vectētiņam būtu atkal savs jumts virs galvas. Par to, vai dzīvoklis ir bijis apdrošināts, krustmāte uzzinās tikai pēc dokumentu sakārtošanas, taču vectēvam mājas ir vajadzīgas jau tagad. Lai Vladimirs varētu atgriezties pēc iespējas ātrāk ierastajā vidē, ikviens var ziedot, zvanot uz 90203909, ziedojot 1,50 eiro, vai uz 90006860, kur maksa par zvanu ir 4,27 eiro. Tad arī Miroslava, kura dzīvos pie krustmātes, varēs regulāri apciemot vectētiņu.

Jūlija izsaka lielu pateicību visiem, kas jau ir palīdzējuši un ziedojuši, atbalstījuši ne tikai ar mantām, bet arī morāli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm