tv3.lv

Ugunsgrēkos Rīgā un Drustu pagastā divi bojāgājušie

Pirmdienas, 19. marta, pievakarē dzīvojamo māju ugunsgrēkos Rīgā un Drustu pagastā bojā gājuši divi cilvēki, ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2018. gada 20. martā 8:44

Plkst. 19.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Āžu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu dzīvojamajā mājā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg pirmā stāva dzīvoklis 25 m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki, kuri bija cietuši un tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Līdztekus no piedūmotās ēkas ugunsdzēsēji glābēji evakuēja vēl vienu cilvēku.

Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Plkst. 00.23 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Savukārt plkst. 20.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Raunas novada Drustu pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dzīvojamā māja 120 m² platībā un blakus esošās ēkas ārsiena 10 m² platībā.

Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks.

Plkst. 1.37 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Vēl 19. martā plkst. 8.14 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Zvaigžņu ielu Ventspilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka dzīvojamās mājas trešajā stāvā deg gulta 3m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas saviem spēkiem evakuējās divi cilvēki, kuri bija cietuši, un tika nodoti NMPD mediķiem. Līdztekus no piedūmotās mājas evakuēti vēl divi cilvēki. Plkst. 8.43 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 19. marta plkst. 6.30 līdz 20. marta plkst. 6.30, VUGD saņēma 78 izsaukumus – 54 uz ugunsgrēku dzēšanu un 18 uz glābšanas darbiem, bet seši izsaukumi bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm