tv3.lv

Ugunsgrēks garāžu kooperatīvā: laikus pamanot nelaimi, garāžu īpašniekus izdevies paglābt no lieliem tēriņiem

Trešdien, 4. martā, kādā garāžu īpašnieku kooperatīvā Juglā aizdegusies vienā no garāžām, un pastāvējuši liesmu izplatīšanas draudi.

Pēc notikušā daudzi garāžas kooperatīva “Jugla-3” saimnieki pierādīja, ka visvieglāk problēmas pārdzīvojamas ar humoru. Mieru saglabājis arī izdegušās garāža saimnieks, kurš paša neuzmanības dēļ izraisījis postažu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Taupības krāsns. Vakarā kurināju, blakus bija malkas kaudze. Acīmredzot dzirkstele ielēca. Tur jau bija pelni, bet acīmredzot kaut kas palika,” stāsta degušās garāžas īpašnieks.

Vīrietis norāda, automašīnu esot izdevies izglābt, bet garāžā atradušās vērtīgas lietas.

No lieliem tēriņiem pārējo garāžu īpašniekus paglāba tas, ka nelaime pamanīta laikus. Uzzinot par postažu, kooperatīva darbinieki nekavējoties sazinājās ar īpašniekiem un aicināja tos pēc iespējās ātrāk ierasties notikuma vietā.

Dūmu mutuļus, kas cēlušies virs teritorijas, manījuši arī tuvākās apkaimes iedzīvotāji, garāmgājēji un autobraucēji. No malas aina bijusi biedējoša, taču realitātē ar postažu vīri tikuši galā pusstundā, ar divu autocisternu atvesto ūdeni pilnībā pieticis.

Sarunā ar garāžu kooperatīva vadību raidījums “Degpunktā” noskaidroja, ka izdegušās garāžas saimnieku nākotnē var sagaidīt zināmas problēmas ar atlīdzību, ja vispār īpašums bijis apdrošināts.

Ugunsgrēka degšanas platība bija aptuveni 20 kvadrātmetru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm