tv3.lv

Ugunsgrēks Jūrmalā laupījis trīs cilvēku dzīvības

Ceturtdien, 8. aprīlī, Jūrmalā izcēlies ugunsgrēks, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, portālu Skaties.lv informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2021. gada 9. aprīlī 9:42

Plkst. 22.37 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Jūrmalā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dega dzīvojamā māja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg dārza māja pilnā 30 kvadrātmetru platībā. Veicot dzēšanas darbus, tika atrasti trīs bojāgājuši cilvēki. Plkst 01.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Ugunsgrēka izcelšanās iemeslus noskaidros Valsts policija.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 70 izsaukumus – 43 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu meža ugunsgrēka dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet deviņi izsaukumi bija maldinājumi.

Šogad ugunsgrēkos gājuši bojā jau 47 cilvēki, informē VUGD.

VUGD pieredze liecina, ka ugunsgrēki, kuros gājuši bojā cilvēki, ir saistīti ar neuzmanīgu rīcību ar uguni, neuzmanību vai pārgalvību. Kā iespējamos ugunsnelaimju izcelšanās iemeslus VUGD  min neuzmanīgu smēķēšanu, apkures ierīču nepareizu ekspluatāciju, uz ieslēgtas vai iekurinātas plīts bez uzraudzības atstātu piedegušu ēdienu un ugunsdrošības pārkāpumus izmantojot atklātu uguni.

VUG aicina ikvienu pievērst uzmanību savai un apkārtējo drošībai un ievērot ugunsdrošības prasības. “Viens no efektīgākajiem veidiem, kā pasargāt dzīvības – uzstādīt mājoklī dūmu detektoru, kas brīdinās par sadūmojumu un dos iespēju izglābties no bīstamās vides un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus,” norāda VUGD.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm