Ugunsgrēks noposta Jaunalūksnes pagasta Bejas iedzīvotāja māju

30. septembrī 22:20

Sadegušas mantas, nodegusi māja, izpostīta zeme – kāds Jaunalūksnes pagasta Bejas iedzīvotājs ir nonācis neapskaužamā situācijā, jo ugunsgrēks, kurš aizvakar izcēlās viņa mājā, ir saudzējis tikai viņa kaķi, vēsta “Degpunktā”.

Klusums un pa sadegušām mantām neizpratnē staigājošs kaķis – šāda aina pēc traģiska ugunsgrēka ir redzama Jaunalūksnes pagastā, Bejas viensētā. Muris un viņa saimnieks Imants, kuri divatā dzīvoja nodegušajā mājā, ir arī vienīgie, kuri palikuši neskarti.

Ugunsgrēks, kurš aizvakar izcēlās Imanta mājā, atņēma viņam gan pajumti, gan vienīgo sev piederošo īpašumu. Kad notikuma vietā ieradās  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), ēka jau dega pilnā platībā un to vairs glābt neizdevās.

Piektdien, 30. septembrī, notikuma vietā pašu Imantu “Degpunktā” sastapt neizdevās. Kaut arī māja atrodas ciema tālākajā malā, tā iedzīvotāji par nelaimi ir dzirdējuši un saimnieku pazīst diezgan labi.

Kaimiņiene Aina stāsta, ka Imants esot bijis noguris, iekurinājis uguni pavardā un aizgājis gulēt. Ugunsnelaime, iespējams, notikusi netīrīta skursteniņa vai kā tamlīdzīga dēļ.

Kaimiņš Jānis teica, ka nodegusī māja atradās tepat pāri, viņi ar cietušo Imantu ir kaimiņi. “Pat nejutu, ka māja deg, lai gan tepat dzīvoja kaimiņš. No mājas neko nevarēju redzēt, ugunsgrēks izcēlās naktī,” stāsta Jānis, atzīstot, ka Imants dzīvoja viens, un sievas vai dzīvesbiedres viņam neesot bijis.

Kaimiņi Jānis un Irēna stāsta, ka kaimiņš esot normāls cilvēks, vienkārši viņam gadījās nelaime. To, kāpēc izcēlās ugunsgrēks, viņi nezina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kaimiņi stāsta, ka Imants saindējās ar dūmiem, un aizvests uz slimnīcu, bet varbūt jau esot ārā iznācis. Tēva brālis viņu neuztur, bet tagad laikam meklē vagoniņu, kur Imantam dzīvot.

Nodegušajā mājā nav bijusi ne elektrība, ne arī centrālā ūdens sistēma. Vietējie saka, ka iedzeršana arī ik pa reizei Imantam nav bijusi sveša, taču tai pat laikā no smaga darba viņš nebaidoties un palīdzību neatsakot.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm