tv3.lv

Ugunsgrēks Ogres novadā noposta dzīvojamo vagoniņu

Dārzkopības ciematā “Glāznieki” iedzīvotāji piedzīvoja šausminošus mirkļus, kad kaimiņam ar atklātu liesmu aizdegās māja. Cīnoties ar postažu, pats zemes īpašnieks guva apdegumus un nonāca slimnīcā, savukārt būvi uguns iznīcināja pilnībā, stāsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

“Glāznieki” ir neliels dārzkopības ciemats Ogres novada Suntažu pagastā. Šajā nelielajā teritorijā vēl 8. jūnijā stāvēja dzīvojamais vagoniņš, kas kādam vīrietim kalpoja par vasarnīcu. Ugunsgrēks sākas pievakarē, īsi pirms plkst. 21.00, to pamanīja pats saimnieks un acīmredzot pirms zvana glābējiem centās liesmas apslāpēt paša spēkiem.

Glābēji brauca no Ogres daļas, kas ir aptuveni 14 kilometru attālumā. Nosargāt vagoniņu neizdevās, postā aizgājušas arī vērtīgas mantas. Šoreiz ūdens ņemšanas vietu glābēji īpaši nemeklēja, ūdens tika ņemts no turpat blakus esošā grāvja.

“Es neteiktu, ka ugunsgrēks tika novēloti pamanīts, jo dārza māja bija no tāda materiāla, kas ļoti ātri deg. Tas ir dārza māju kooperatīvs, tur [ugunsgrēku], es domāju, pamanīja diezgan ātri. Ja vīrietis guva apdegumus, tātad viņš pats centās dzēst, bet tie kvadrātmetri, kas bija uz to brīdi, kurus viņš, iespējams, centās dzēst jau bija pārāk lieli, lai paša spēkiem apdzēstu, tāpēc uz mūsu ierašanās brīdi dārza māja jau dega pilnā plātībā. Dzēšanas laikā, dzēšot dārza māju, tika atrasts dūmu detektors un ugunsdzēšamais aparāts,” skaidro Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) RRP Ogres daļas vada komandieris Adrians Penkovskis.

Glābēji piebilst, ka plkst. 23.30 izsludināta ugunsgrēka likvidācija. Kopumā degšanas platība sasniedza 100 kvadrātmetru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm