tv3.lv

Ugunsgrēks Rīgas centrā mobilizē prāvus glābšanas dienestu spēkus

Pēcpusdienā, brīdī, kad Zvaigžņu ielā izcēlies ugunsgrēks, saimniecības ēkā darbojušies divi vīri.

“Mēs pa garāžu darbojāmies, un es jutu, ka sāk kaut kas smirdēt. Uzgājām augšā, bet tur jau dūmu pilns,” stāsta Māris, kas atradies ēkā.

Vispirms izsaukts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VGUD), bet pēc tam abi klātesošie darījuši visu, kas bijis viņu spēkos, lai glābtu ēku.

“Kāpu pa trepēm augšā, attaisīju durvis un domāju – dzēsīšu ar spaiņiem. Kaut kā par karstu kļuva, apdega jaka, ausis “apcepās” un mati nosvila mazliet. [Izdevās kaut kā apdzēst, pieturēt uguni? – red.] Nē, jo viņam tur augšā bija sausie dēļi un skaidas,” stāsta Māris.

“Ierodoties notikuma vietā, pēc ārējām pazīmēm bija redzams, ka no bēniņiem bija atklāta liesma. Dega otrais stāvs apmēram 20 kvadrātmetru platībā un bēniņi 30 kvadrātmetru platībā. Bija divi cietušie, kuri tika nodoti mediķiem,” norāda VUGD.

Notikuma vietā “Degpunktā” sastop arī teritorijas saimnieci, kura gan nevēlas runāt kameras priekšā, taču norāda, ka viss beidzies salīdzinoši labi. Vismaz daļu ēkas izdevies nosargāt, kā arī pirmā stāva garāžā novietotie automobiļi palikuši neskarti.

Ugunsdzēsēji norāda, ka nelaime, visticamāk, saistāma ar apkures iekārtu, tās nepareizu izbūvi, tehnisku defektu vai ekspluatācijas noteikumu pārkāpumiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm