Ugunsnelaime Daugavpils ielā: izskan versija par cilvēka saduršanu pirms ugunsgrēka

2022. gada 5. decembrī 21:40

Piektdienas, 2. decembra, vakarā daudzdzīvokļu mājā izcēlās plašs ugunsgrēks un bez dzīvesvietas palika vairāki cilvēki. Mājinieki stāsta, ka degušajā dzīvoklī mitinājies vīrietis, kurš sagādājis problēmas jau iepriekš, un, viņuprāt, likumsargiem sen jau bija viņam jāpievērš uzmanība. Klīst runas, ka kaimiņš pirms ugunsgrēka sadurts, vēsta “Degpunktā”.

Mierīgu piektdienas vakaru neizdevās aizvadīt Daugavpils ielas 49. nama iemītniekiem. Darba nedēļas izskaņā nama trešajā stāvā izcēlās plašs ugunsgrēks ar atklātu liesmu. Dega dzīvoklis 40 kvadrātmetru platībā un ceturtā stāva dzīvokļa grīda 10 kvadrātmetru platībā. Ēkā bija izveidojies spēcīgs piedūmojums.

Ugunsdzēsēji ar glābšanas masku palīdzību izglāba 12 cilvēkus, no kuriem seši bija cietuši.

Daugavpils ielas 49. nama iedzīvotāja Mārīte stāsta, ka cietušais vīrietis, viņas kaimiņš, apmēram divas vai trīs dienas pirms ugunsgrēka kāpņutelpā sadurts un nogādāts slimnīcā. Viņu sadūrušas divas sievietes. Nav pirmā reize, kad šajās mājās kas tāds notiek.

Pēc vietējo iedzīvotāju domām, piektdienas notikumi agrāk vai vēlāk bija gaidāmi. Nav pirmā reize, kad namā kas tāds notiek.

vietējā iedzīvotāja

“Nu, kas bija, visu laiku šeit brīnišķīgi zināja, ka augšā, trešajā stāvā, ir cilvēks. Viņš divas vai trīs reizes ir sēdējis cietumā. Viņš dzīvoja šeit, tirgoja narkotikas, visi zināja, šeit sēdēja uz loga un lietoja. Policija zināja, visi zināja.”

Ugunsgrēka sekas ir skarbas. Visa māja ir palikusi bez elektrības un apkures. Trešā stāva dzīvoklis ir izdedzis pilnībā. Cietuši ir arī četri kaimiņu dzīvokļi. Mitekļu durvis šodien rotā policijas uzlīmes. Savukārt līdz pat pirmajam stāvam visi dzīvokļi ir applūdināti.

Daugavpils ielas 49. nama iedzīvotāja Ērika stāsta, ka ugunsgrēka dēļ viss nama pirmais stāvs grimst ūdenī, arī viņas mantas un dzīvokļa griesti ir applūdināti, dzīvot nav iespējams, jo arī telpas apkurināt nedrīkst. Nav zināms, kādā stāvoklī ir skurstenis. Viņas vīrs pirmo nakti pēc ugunsnelaimes pavadīja pie kaimiņa, tagad devies pārnakšņot pie mātes. Viņa pati nakti pārlaiž vēl citā vietā. Dzīvoklī ūdens esot līdz puskājai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šodien noplūdināto dzīvokļu saimnieki vāc no saviem mitekļiem mantas, jo vietā, kura tika saukta par mājām, atgriezties vairs pagaidām nav iespējams. Viss vērtīgais tiek satīts un vests prom.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm