tv3.lv

“Uzsprāga un aizdegās!” Ģimenes dzīvoklī Jelgavā naktī uzliesmo skrejritenis

Pamostoties no sprādzienu trokšņiem savu bērnu istabā, kāds vīrietis nakts vidū Jelgavā skrēja glābt savas atvases no pēkšņa ugunsgrēka. Apdedzinājis rokas un traumējis kājas, viņam tomēr izdevās izglābt ģimenes locekļus. Saimes mājdzīvnieku liktenis diemžēl bijis skarbāks.

2020. gada 7. augustā 16:41

Juris kopā ar sievu pirms pāris gadiem iegādājās dzīvokli Jelgavā, Tērvetes ielā. Pāris kopā audzina trīs bērnus, no kuriem divi ir pusaudži, bet viens vēl mazulis. Naktī uz ceturtdienu saimes mājvietā uzliesmoja elektrotehnika, kas strauji piepildīja bērnu istabu ar dūmiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nopirkām elektrisko skrejriteni. Bija lietots divus gadus, tā bija jau otrā sezona. Atvedām mājās, pielikām pie lādētāja pusdeviņos vakarā. Pusvienos viņš uzsprāga un aizdegās. Liesma no sākuma bija maza, bet bija sprādzieni. Apdedzinājos,” stāsta dzīvokļa īpašnieks Juris.

Abi vecāki izrāva bērnus no gultām un nogādāja pagalmā, drošībā. Miteklī dzīvoja arī šinšilla un divi paklausīgi kaķi. Tikai viens no zvēriņiem palika dzīvs, jo neviens nepaspēja aizskriet tiem palīgā.

“Nebija iespējas ieiet iekšā, jo viņš nevis dega, bet sprāga,” stāsta Juris.

Ugunsdzēsēji ieradās piecas minūtes pēc izsaukuma un liesmas likvidēja pēc stundas. Juris tagad lūdz līdzcilvēku palīdzību. Viņš plāno atjaunot izpostīto dzīvokli, bet remontam nepieciešami jauni logi, lamināts, mēbeles vai noderīgi būvmateriāli. Ja ir iespēja kaut ko no minētā ģimenei ziedot, zvaniet Jurim pa tālruņa numuru 24857889.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm