tv3.lv

Uzspridzināja lodlampu un guva apdegumus: nelaimes gadījums Riebiņu ciematā izbiedē iedzīvotājus

Svētdienas vakarā Dārzu ielas 1. namā Riebiņos nogranda sprādziens. Visai kāpņu telpai un pirmā stāva dzīvoklim “izbira” logi. Mājinieki skrēja skatīties, kas noticis. Kļuva skaidrs, ka nepatikšanas sataisījis pirmā stāva kaimiņš Jevgēnijs, kurš jau ilgstoši lieto alkoholu.

Stāvu augstāk dzīvojošais puisis Maksims saka, – arī viņa dzīvokļa logi triecienā cietuši. Bet tas esot sīkums, lielākas bažas esot par kaimiņa veselību. Vīrietis uzņēmis visu trieciena vilni un vēlāk aizvests ar ātro palīdzību: “Cauruli attīrīt, lai ūdens tecētu, jo mums tualetē aizsala ūdens. (DP: Tātad viņš sildīja to cauruli un sprādziens?) Jā. (DP: Viņš pats cieta?) Nu, bija nedaudz, viņu ārsti nesa ārā. (DP: Seja vai kas?) Jā, seja bija melna.”

Kaimiņi saprot, ka aizsalušas caurules ir liela problēma, bet dzērumā neprofesionālim veikt darbus, kas būtu jādara pieredzējušam santehniķim, nav gluži tā gaišākā doma!

“Cilvēkiem kaut kā ir jāsilda lodlampas – ar benzīnu. Viņi nedomā, ka ir citi kaimiņi, bērni ir. Tagad bērns nevar mierīgi gulēt, skolnieks. (DP: Bet kā lodlampa var tā uzsprāgt, ka trešajā stāvā logi izlido? Kas tas tāds par dinamītu?) Nezinām. Paši esam šoka stāvoklī. Mēs tur blakus mācījāmies pirmajā stāvā. Es saku, bērns naktīs raujas augšā,” teic mājas iedzīvotāja Tatjana.

Policijā par incidentu ir sākta izmeklēšana, bet mums neoficiāli kļuvis zināms, ka vīrietis lodlampu bija ievietojis krāsnī, lai to aizdedzinātu. Telpā pa to laiku krājušies benzīna tvaiki. Plīsis lodlampas korpuss un sekojis spēcīgais satricinājums. Mājas nesošās konstrukcijas gan nav cietušas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm