tv3.lv

“Vienkārši iemeta sērkociņu!” Bijušais vīrs, atriebjoties par aizrādījumu, aizdedzina kūti

Kāda sirma kundze, kas dzīvo Bauskas pusē, Ceraukstes ciemā, samaksāja bargu cenu par vēlmi palīdzēt savam bijušajam vīram.

Biruta, redzot, ka bijušais dzīvesbiedrs ziemā palicis bez pajumtes, piedāvāja naktsmājas savā kūtī. Neilgi pēc tam starp abiem izcēlās kārtējais strīds, un pensionārs izlēma skarbi atriebties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sirmā kundze zina, kurš bija vainīgais ļaundaris, kas pielaida uguni viņas kūtij, taču vienlaikus jūtas atbildīga par notikušo, jo sieviete pati bīstamo kungu ielaida savā miteklī.

Pirms aptuveni nedēļas ar Birutu agrāk laulātais 78 gadus vecais Arnis bez brīdinājuma parādījās uz sievietes durvju sliekšņa, lūdzot palīdzību. Ātri vien bijušie laulātie atsāka strīdēties. Šoreiz konflikts izcēlās par to, ka Arnis pēc tualetes apmeklējuma nevīžoja aiz sevis novākt, piemēslojot Birutas pagalmu ar saviem ekskrementiem.

Sirmais kungs, pamatīgi saniknots par aizrādījumu, izlēma atriebties. Nogaidījis brīdi, kad visi mājinieki ir aizmiguši, vīrietis aizdedzināja sauso sienu, kas bija paredzēts kā lopbarība Birutas mājdzīvniekiem – 40 vistām, četrām kazām un četriem trušiem.

Ugunsdzēsēji ieradās notikuma vietā nepilnas desmit minūtes pēc izsaukuma saņemšanas. Izglābt iesprostotos lopiņus viņiem izdevās.

Pensionāre tagad nožēlo savu labvēlības uzplūdu, piedāvājot bijušajam vīram apmesties viņas īpašumā. Biruta stāsta, ka viņš tagad atrodas policijas uzraudzībā – izolatorā, un turpmāk no dedzinātāja jāturas pa gabalu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kundze stāsta par piedzīvotajām šausmām

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm