tv3.lv

“Viņš mīlēja iedzert, pīpēja arī labi”; Preiļos ugunsgrēks laupa vīrieša dzīvību

Preiļos, Raiņa bulvārī, teju blakus neatliekamās palīdzības dienesta ēkai, no ugunsgrēkā gūtajiem ievainojumiem mira kāds aptuveni četrdesmit gadus vecs vīrietis.

Skumīgi stāvot zem savas viesistabas pilošajiem griestiem, Preiļu iedzīvotāja Anna atminas šausminošos notikumus, kas ceturtdien laupīja viņas kaimiņa Ērika dzīvību. Sirmgalve bija mājās brīdī, kad ugunsdzēsēji iebrāzās ēkā ar mērķi glābt dūmos iesprostoto četrdesmit gadus veco vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pulksten desmitos ne dūmu, nekas tur vēl nebija, pagāja pusstunda, un man klauvēja pie durvīm. Es jautāju, kas noticis? Man teica, ka jūs degat. Kā degu, es neko nejūtu! Paskatījos no mājas otras puses, tur dūmu mutuļi cēlās gaisā. Ugunsdzēsēji tur iegāja iekšā, bet nevarēja viņu atrast. Pēc tam, kad dūmi nedaudz izklīda, tad viņi viņu arī atrada. Ietina viņu plēvē un iznesa te,” raidījumam “Degpunktā” stāsta mājas iedzīvotāja Anna.

Anna pazinusi Ēriku vismaz trīsdesmit piecus gadus. Pensionāre ikdienā ar kaimiņu pārmija dažus vārdus, bet attiecības nebija tuvas. Vīrietis pārmērīgi lietoja alkoholu, un Anna viņa dzīvesveidu neatbalstīja.

“Protams, ka sarunājos ar kaimiņu, kad atnācu te dzīvot, viņš tāds maziņš te skraidīja. Viņš mīlēja iedzert, pīpēja arī labi,” norāda kaimiņiene.

Sieviete izsaka teoriju, ka Ēriks aizmiga, smēķējot gultā vai dīvānā, un mēbeles aizdegās, vēl pirms viņš paspēja pamosties. Nāves apstākļus tagad pētīs policija. Tikmēr Anna vienatnē centīsies tikt galā ar savu pielieto dzīvokli un domās, kā novērst postījumu sekas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm