tv3.lv

“Viņš nedrīkstēja dzert ne gramu. Ilgi gulēja trako mājā!” Neadekvāts vīrietis dzīvoklī iekur ugunskuru

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki nedēļas nogalē saņēmuši izsaukumu uz Reņģu ielu 2A, Iļģuciemā. 

Viss norisinājies naktī uz svētdienu, 3. martu, ap plkst. 3.00. Ierodoties notikuma vietā, policisti novietoja savu transportlīdzekli pie ēkas un devušies apsekot māju. Vienā brīdī policisti sadzirdēja palīga saucienus un pavēra skatus uz augšu. No nama trešā stāva logiem nākuši dūmi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par laimi, kāds jau bija izsaucis ugunsdzēsējus, un tie ieradās gandrīz vienlaikus. Vīri apgājuši māju un no pagalma puses ieraudzījuši kādu vīrieti, kurš stāvēja uz balkona un kliedza pēc palīdzības.

Kodīgie dūmi ātri vien izplatījās uz augšu, tāpēc dienesti uzsāka iedzīvotāju evakuāciju. Policisti palīdzēja mājas iemītniekiem tikt ārā, bet ugunsdzēsēji pie mājas pieslēja kāpnes un iekļuva degošajā miteklī. No tā tika izglābts viens vīrietis, un vēlāk telpās tika atrasts vēl viens cietušais. Abi vīrieši bija manāmā alkohola reibumā un pat nevarēja paši paiet.

Pēc ugunsgrēka apdzēšanas secināts, ka notikušais ir sekas neuzmanīgai rīcībai ar uguni. Kaimiņi raidījumam “Degpunktā” atklāja, ka dzīvoklī kopā ar savu tēvu dzīvo kāds garīgi slims vīrietis, kurš aizraujas ar alkoholu un reibumā nekādi nevar sevi kontrolēt.

“Viņš dzēra, dzēra, veda uz dzīvokli pudeles brāļus, piekāva savu tēvu. Tēvu viņš atstāja vienās retās. Māte slima gulēja. Metāla durvis salauza. Viņš gulēja slimnīcā. Es toreiz prasīju tēvam, kas noticis? Tēvs skaidroja, ka dēls redzējis kaut kādus velniņus. Viņš toreiz sabojāja mēbeles, izsita logus. Viņš nedrīkst dzert, ne gramu. Viņš ilgi gulēja trako mājā. Viņu aizveda, kad viņš te izdemolēja visu dzīvokli. Ļoti ilgi viņš te nebija,” raidījumam atklāja kaimiņiene.

Sarunā ar kaimiņiem atklājas pavisam dramatiski fakti. Sirmais kungs, kas cieš no sava dēla uzbrukumiem, pirms vairākiem gadiem bija pircis šo dzīvokli kredītā un šomēnes izmaksājis pēdējo maksājumu. Miteklis ir apdrošināts, bet, ja atklāsies, ka dzīvoklis dedzināts tīšām – apdrošināšanas kompānija izmaksu var atteikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš manu vectēvu šantažēja. Prasīja naudu… Jā, viņš traks uz visu galvu. Es nezinu. Pirms ugunsgrēka tika izsaukta policija, viņu nesavāca. Bet viņu nekad neviens nesavāc. Stulbenis,” sarunā ar “Degpunktā” pastāstīja kāds radinieks.

Abi nelaimē cietušie vīrieši atrodas slimnīcā. Pašlaik dzīvokļa durvis aizzīmogotas, policijā uzsākta pārbaude. Likumsargiem būs jānoskaidro ugunsgrēka izcelšanās iemesls.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm