tv3.lv

“Viņš vēl kustināja plakstiņus, bet tad jau viss!” Traģisks ugunsgrēks Andrejsalas apkaimē laupa vīrieša dzīvību

Traģisks ugunsgrēks piedzīvots kādā daudzdzīvokļu mājā Andrejsalas apkārtnē, kur īsi pirms pusnakts nenodzēsta izsmēķa dēļ dzīvību zaudēja pusmūža vecuma vīrietis. Nelaimē cieta arī upura sieva, glābjot dzīvesbiedru viņa gandrīz nosmaka dūmos.

Ugunsgrēks, kas bija izcēlies kādā četrstāvu mājā Katrīnas dambī, atklājis vienu no nama lielākajām problēmām, kurai līdz šīm vairākums iemītnieku nebija veltījuši gana daudz uzmanības. Dūmu detektoru neesamība novedusi pie ļoti smagām sekām. Nelielais ugunsgrēks izcēlies kādā otrā stāva dzīvoklī – pusnaktī, taču iemītnieki tobrīd jau gulējuši ciešā miegā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sieviete pamodās no dūmiem, kas jau bija visapkārt. Viņa pateica, ka mēģināja atvērt logu, jo apkārt viss bija dūmos. Kad viņa piegāja pie viņa, viņš vēl kustināja plakstiņus, bet tad jau viss,” stāsta mājas iedzīvotāja Inese.

Kamēr kundze bezcerīgi vedinājusi telpas un mēģinājusi atdzīvināt vīru pašas spēkiem, miteklī turpinājuši krāties dūmi, un pēc brīža pati dzīvesbiedra glābēja zaudējusi samaņu. Piedūmojumu pamanījuši tuvāko dzīvokļu kaimiņi, un tikai tad izsaukti ugunsdzēsēji. Glābēji nekavējoties uzsākuši durvju laušanu, zinot, ka iekšā atrodas vairāki cietušie, un viņu dzīvībām draud briesmas. Tikuši telpās, ugunsdzēsēji uzgājuši divus bezsamaņā esošus cilvēkus. Sieviete aizvesta uz slimnīcu, taču vīrieša dzīvību glābt neizdevies.

Mājas iedzīvotāja Inese pēc notikušā interesējusies par savas kaimiņienes likteni un uzzinājusi, ka viņa joprojām atrodas slimnīcā, un veselības stāvoklis ir smags. Turklāt kaimiņi piebilst, ka viens no nelaimes izcelšanās ticamākajiem iemesliem varētu būt saistīts ar neuzmanīgu izsmēķa nosviešanu.

Šobrīd vairāki namā dzīvojošie vēdina telpas, jo istabās joprojām saglabājusies spēcīga dūmu smaka. Cilvēki saka, ka jau ieplānojuši veikala apmeklējumu, lai iegādātos dūmu detektorus. Arī mājas vecākā gatavo vēstuli nama pārvaldniekam, lai tas nodrošinātu iekārtu esamību katrā koplietošanas telpu stāvā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm