tv3.lv

“Vīrelis katru dienu “meta pa lampu”!” Karostas apkaimē ugunsgrēkā dzīvību zaudē 50 gadus vecs kungs

Lielpilsētu pakājē esošās dārziņu teritorijas līdz ar pirmajām salnām palikušas tukšas. Uz pastāvīgu dzīvi vasarnīcās apmetušies tikai tie, kas spējuši nosiltināt būdas un ievilkt apkuri, kā arī tie, kuri sildās ar alkohola palīdzību un atklātu liesmu.

2019. gada 31. oktobrī 22:14

Karostas apkaimes iedzīvotāji Liepājā stāsta, ka vienā no Pāvilostas ielas koka būdām sev mitekli pirms kāda laika izveidojis aptuveni 50 gadus vecs vīrietis, kuram nebija ne ģimenes locekļu, ne draugu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izlikts no mājām, vīrietis kļuva par bezpajumtnieku un klejotāju. Cilvēki nojauta, ka viņa izvēlētais dzīvesveids novedīs pie kā nelaba. Klaidonis, nereti atrodoties alkohola reibumā, kurināja pagales, bet uguns pieskatīšana būdas iemītniekam nesekmējās. Vīrieša apdzīvotajā teritorijā bija izcēlušies nelieli ugunsgrēki, kas pamatīgi uztrauca vietējos.

Vienā no naktīm kāda Pāvilostas ielas astotā nama iemītniecēm pēkšņi pamodās. Kaut gan sākotnēji nekas neliecināja par nelaimi, rosība un trokšņi pagalmā šķita aizdomīgi. Pensionāre pēc tam caur logu redzēja dārziņu iemītnieka neuzmanības traģiskās sekas.

“Skatos, ka gaismas dejo pa sienu, mirgo. Domāju, kaut kāds īssavienojums. Vēl šeit neko nemanīju. Piecēlos, paskatījos pa logu, un šeit stāv automašīnas. Mirgo stipri. Jau dzēsa. Pēc tam ieraudzīju, ka dūmi ceļas lieli, kaut kur tur, pa vidu. Automašīnu bija daudz. Pēc tam redzēju, kad gāju uz tualeti, policija piebrauca,” stāsta Jūlija.

Apdzīvotā būda dega piecpadsmit kvadrātmetru platībā. Tās iemītnieks nebija spējīgs laikus izkļūt no briesmām. Vīrieša līķi atrada ugunsdzēsēji.

Policija ir uzsākusi nāves apstākļu izmeklēšanu, taču joprojām nav noskaidrota mirušā personība.

Ja kādam ir zināms vīrieša vārds un uzvārds, zvaniet policijai pa tālruņa numuru 110.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm