tv3.lv

Vīrietis “par mata tiesu” paglābj no ugunsgrēka savus suni

Pirmdien, 5. martā, Rīgā, Tvaika ielā, kādas divstāvu mājas iedzīvotājiem bija nepieciešama ugunsdzēsēju palīdzība. Vienā no nama pirmā stāva dzīvokļiem izcēlās ugunsgrēks brīdī, kad mitekļa saimnieks nebija mājās, bet dzīvoklī vieni atradās viņa mājdzīvnieki.

Pēcpusdienas pastaiga svaigā gaisā, kad dzīvokli piesilda nesen iekurtā krāsniņa, ir diezgan pārdroša rīcība zinot, ka namā ar apkuri mēdz būt visādas problēmas. Kāds aptuveni 30 gadus vecs vīrietis pirmdien pieļāva šādu kļūdu un izbiedēja savus kaimiņus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņš kurināja krāsni un aizgāja. Es dzīvoju otrajā stāvā. Atnācu no darba, un man no grīdas nāca dūmi. Es sāku klauvēt pie logiem, tur un tur. Māte viņam uz darbu aizgāja. Es domāju, ka kaut kas ir jādara. Pirmās durvis bija vaļā, otrās bija cieta. Bet tur iekšā vilku suns, kurš ne katram klausa. Suns knapi ierējās. Skatos, viņš nāk, un teicu viņam, Sergej, tev tur kaut kas deg. Viņš ieskrēja iekšā, atvēra logus un paņēma suni. No turienes melni dūmi nāca. Tas tik bija kaut kas,” stāsta kaimiņiene, kura izsaukusi glābējus.

Citi mājas iedzīvotāji gan neatceras nevienu ugunsgrēku, kurš būtu noticis jaunā vīrieša dēļ, tomēr atzīst, ka šis notikums bija gana nepatīkams. Mēģinot paglābt dzīvoklī atstātos dzīvniekus, vīrietis krietni saelpojās dūmus un nogādāts slimnīcā. Mediķu palīdzība bija nepieciešama arī kādai pavecākai sievietei no otrā stāva.

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm