tv3.lv

Ziedoja savu dzīvību, lai glābtu ģimeni no liesmām: Tukuma pusē ugunsgrēkā iet bojā pensionārs

Pūres pagastā kādā privātmājā rūpes par saviem četriem mazbērniem un viņu mammu bija uzņēmies 72 gadus vecs pensionārs Pēteris. Kad saimes miteklis aizdegās, sirmais kungs paša spēkiem drošībā nogādāja visus sešus ģimenes locekļus. Varoņdarbs prasīja vīrieša dzīvību.

2020. gada 11. augustā 20:43

Pirmdien Tukuma pusē kāds sirms kungs ziedoja dzīvību, lai glābtu savu ģimeni no bojāejas. Četru bērnu vectēvs, nama saimnieks Pēteris, ap plkst. 19.00 vakarā redzēja, ka māju pārņēmis ugunsgrēks. Pensionārs skrēja liesmās pakaļ bērniem un pēc tam vēlreiz, uzmeklējot sievu un meitu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ēkai iebruka jumts un ugunsdzēsēji vairākas stundas cīnījās ar postažu. Pirms plkst. 23.00 vakarā no krāsmatām tika iznestas Pētera mirstīgās atliekas. Tagad kuplā ģimene palikusi bez aprūpētāja. Kad Pētera meita pirms pāris gadiem dzemdēja piekto bērnu, viņa smagi saslima, tāpēc vectēvs un vecmamma uzņēmās rūpes par visiem. Viņiem palīdzēja sociālais dienests, un līdz šim ģimenei klājās labi.

Draugi, radinieki un pagasta pārvalde ir izlēmuši, ka ģimeni jāizmitina tuvējā ciematā daudzdzīvokļu ēkā, kas atrodas pavisam tuvu vecajai mājai. Pāri ielai ir skola, un mitekļa platība pagaidām esot pietiekama.

Ugunsgrēka cēlonis pagaidām nav noskaidrots. Policija lietu izmeklē un skaidro, kas privātmājā nogāja greizi.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm