Sieviete ar dēlu zaudē mājvietu paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā Zasulaukā

Zasulaukā, Margrietas ielā, svētdienas vakarā paaugstinātas bīstamības ugunsgrēkā mājvietu zaudēja kāda sieviete un viņas dēls. Dzīvoklis izdega gandrīz 70 kvadrātmetru platībā, un tā iemītnieki paspēja izglābties no liesmām, vēl pirms ieradās palīdzība, vēsta “Degpunktā”.

Zasulauka apkaimē – ielā ar tramvaja sliedēm – aiz metāla žoga slejas kāda bēdīgi slavena māja. Tās pagalms garāmgājējiem redzams kā uz delnas un ir visai nekārtīgs. Apkaimes iedzīvotāji nereti dzird, kā nesakoptā īpašuma iedzīvotāji skaļi uzdzīvo.

Kaimiņš stāsta, ka īpašumā dzīvo sieviete ar suni, kā arī kundzes dēls.

Svētdienas pievakarē blakus mājas iedzīvotājs ieraudzīja, ka pa kaimiņu logiem ceļas melni dūmi. Nelaime tika pamanīta novēloti, dūmu detektora skaņas apkaimē nebija dzirdamas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

kaimiņš

“Mēs piezvanījām, kad sākās ugunsgrēks. Dūmi un uguns. Liesmas bija kārtīgas. Atbrauca daudz ugunsdzēsēju. Redziet, it kā nodzēsa. Dēlu izglāba.”

Māja ir sadalīta divās daļās – dega dzīvoklis ar pirmo numuru. Ugunsdzēsējiem un mediķiem nav ziņu, ka kāds no mājiniekiem vai kaimiņiem ugunsgrēka būtu cietis.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Ilze Dāme-Birziņa pastāstīja, ka notikuma vietā dega virtuve ar koridoru 40 kvadrātmetru platībā, piebūve 20 kvadrātmetru platībā un pārsegums bēniņos piecu kvadrātmetru platībā.

Kopējā degšanas platība sasniedza teju 70 kvadrātmetrus, un īsi pēc viepadsmitiem vakarā ugunsgrēks tika likvidēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm