tv3.lv

Ugunsdzēsēji visu nakti cīnās ar salmu ruļļu ugunsgrēku Gulbenē

Pagājušajā diennaktī Latviju skārušas vairākas ugunsnelaimes, no kurām viens bijis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks, bet vēl vienā cietis kāds vīrietis, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2015. gada 24. septembrī 9:20

Trešdien plkst. 16.37 VUGD saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu Valmierā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju no kādas dzīvojamās mājas loga nāca dūmi. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas trešā stāva dzīvoklī dega atkritumi 1 m² platībā. Ugunsdzēsēju glābēju ierašanās brīdī dzīvoklis bija stipri piedūmots, un tajā atradās divi aizmiguši vīrieši. Ugunsdzēsēji glābēji vīriešus pamodināja un izveda no piedūmotā dzīvokļa. Plkst. 16.50 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plkst. 16.41 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Ozolnieku novada Cenu pagastu, kur dega automašīna. Ierodoties notikuma vietā, ar atklātu liesmu dega vienstāvu garāža un tai blakus esošā vieglā automašīna, kuru īpašnieks bija izstūmis no garāžas. Ugunsgrēkā cieta 44 gadus vecs vīrietis, kurš guva apdegumus, bet no hospitalizācijas atteicās. Kopējā degšanas platība bija 58 kvadrātmetri un ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.38.

Plkst. 18.28 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Galgauskas pagastu, kur dega salmu kaudzes. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trijos stāvos sakrauti salmu ruļļi 600 kvadrātmetru platībā. Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts plkst. 21.17, bet tā likvidācijas darbi šorīt plkst. 7.00 vēl turpinājās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēmis 37 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu un 14 uz glābšanas darbiem, savukārt seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm