tv3.lv

Ugunsgrēkos Daugavpilī un Madonā cietuši vīrieši

Pagājušajā diennaktī ugunsgrēkos Daugavpilī un Madonā cietuši vīrieši, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

2016. gada 15. aprīlī 9:17

Plkst. 11.59 VUGD saņēma izsaukumus uz 18.novembra ielu Daugavpilī, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka piecstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklī dega virtuve, istaba un sadzīves mantas 30 m² platībā. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotā dzīvokļa izglāba apmēram 77 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar degšanas produktiem un tika hospitalizēts. Plkst. 12.52 ugunsgrēks tika likvidēts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Plkst. 15.28 tika saņemts izsaukums uz Lazdonas ielu Madonā, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka vienstāvu ēkā 2 m² platībā deg atkritumi. Ugunsdzēsēji glābēji no piedūmotajām telpām izglāba apmēram 45 gadus vecu vīrieti, kurš bija saindējies ar dūmiem un tika hospitalizēts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 15.55.

Neraugoties uz lietaino laiku, arī vakardien tika dedzināta pērnā zāle – reģistrēti deviņi kūlas ugunsgrēki. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija Kuldīgas novada Laidu pagastā, kur 2010 m² platībā dega kūla un zaru un dēļu kaudze. VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma darbība!

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siena ruļļi, zaru kaudzes, bērnu ratiņi, meža zemsedze, trīs vieglās automašīnas, trīs neapsaimniekotas ēkas, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Līdztekus vakardien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā vairākiem nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem – Daugavpilī dzīvojamā mājā atrastas trīs čūskas, kuras tika noķertas un palaistas brīvībā mežā, Priekuļu novadā izvilkta dubļos iestigusi govs, bet Rīgā un Aizkrauklē no kokiem nocelti kaķi.

Aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 43 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu un 13 uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cieta divi cilvēki.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm