Vai atriebība mediķiem? Kāds ļaundaris “noloba” un apzog slimnīcas angāru

Cik bieži ir jāapmeklē ārsti, lai izdomātu, ka slimnīcas teritorijā atrodas ēkas, kuras nenāktu par ļaunu apzagt? Iespējams, kāds izdomāja veidu, kā norēķināties par medicīnas pakalpojumiem, apzogot pašu medicīnas iestādi, vai atriebties par dārgajām ārsta vizītēm.

2017. gada 23. februārī 21:02

Lielākoties brauciens uz slimnīcu nav tā nodarbe, kas sagādā prieku. Izrādās, ka ne visiem. Ir cilvēki, kas labprātīgi dodas uz medicīnas iestādēm pat naktīs un mājās pārrodas ar padarīta darba sajūtu un biezāku maciņu. Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas teritorijā zagļiem iekārojams šķitis kāds saimniecības angārs, un otrdienas naktī garnadži ķērušies klāt tā apzagšanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atlaužot alumīnija plāksnes, zagļi iekļuvuši arī angāra telpās, kur glabājas slimnīcai piederošas mantas un traktoriņš, ar kuru tiek uzkopta apkārtnes teritorija. Nelūgtie viesi paguvuši apskādēt arī saimniecībā noderīgo spēkratu.

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas teritorija ir vairāk nekā 9 hektārus liela, un Dainis Kalniņš atzīst, ka visas tajā esošās ēkas nav iespējams nodrošināt ar signalizāciju. Arī angāram tāda nav uzstādīta, un teritorijā izvietotās novērošanas kameras zagļus nav piefiksējušas.

Zagļiem vēl par labu spēlē fakts, ka nakts laikā slimnīcas teritorijā var iekļūt un izkļūt bez speciālām čipkartēm vai atsevišķas samaksas, kā tas ir dienas laikā. Tomēr izvairīties no iemūžināšanas video ierakstos, ko uzfilmējušas kameras pie iebraukšanas un izbraukšanas vārtiem, neizdodas nevienam. Nu tas ir vairs tikai laika jautājums, kad policijas darbinieki garnadžus atšifrēs.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm