tv3.lv

Vecmīlgrāvī nakts melnumā klīst kāds vīrietis un skaļi sauc pēc palīdzības; Kas bija noticis?

Aizvadītajā nedēļā, naktī uz trešdienu, sirēnu skaņu pavadīti Skuju un Vecmilgrāvja ielu krustojumā piestājuši pašvaldības policisti! Tikai pirms mirkļa likumsargi saņēmuši zvanu no kāda vietējā iedzīvotāja, kurš stāstījis par  vīrieti, kas skraida apkārt un skaļā balsī sauc pēc palīdzības.

2016. gada 25. jūnijā 14:31

Ierodoties notikuma vietā un paveroties apkārt inspektori, puķu dobē pie viena no daudzstāvu namiem pamanījuši asinīm klātu vīrieti. Sarunas laikā ar cietušo atklājies, ka vīrietis sadurts, savukārt iespējamais uzbrucējs, ar kuru iepriekš pamatīgi izvicinātas dūres, guļot turpat netālu esošajos krūmos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kamēr viens no policistiem palīdzējis ievainotajam vīrietim, otrs devies uzbrucēja meklējumos un tik tiešām, turpat netālu izdevies sastapties arī ar otru ķildnieku. Lai atrisinātu šo situāciju, inspektori uz notikuma vietu izsaukuši mediķus un kolēģus no Valsts policijas.

Tā kā sadurtais vīrietis uzvedies ļoti agresīvi, pašvaldības policistiem pat nācies sēsties ātrajā palīdzībā un pavadīt dakterus, un cietušo līdz slimnīcai.

Šajā situācijā abiem savstarpēji pazīstamajiem kaušļiem patiesībā paveicies – alkohola reibumā zudis veselais saprāts un dūres, un pat nazis likts lietā no sirds. Nereti, līdzīgi stāsti beidzas pat ar traģisku iznākumu.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm