tv3.lv

VIDEO: 15. maršruta trolejbusā uzbrucēji laupījuma vietā dabū pelnītu pārsteigumu – “kreiso āķi”

15. maršruta trolejbuss Rīgā ir teju leģendārs ar dažādiem krimināliem nostāstiem un šaubīgiem elementiem. To kārtējo reizi apliecina Degpunktā reportiera jeb aculiecinieka Igora pieredzētais šā maršruta trolejbusā – divi negodīgi vīrieši centušies apkrāpt kādu pasažieri, taču viņš nav ļāvies pāridarījumam. Rezultāts ir likumsakarīgs – dūru vicināšana trolejbusa pieturā!

2016. gada 29. martā 17:48

Kā portālam Skaties.lv norādīja notikušā aculiecinieks Igors, uzbrukums 15. trolejbusā noticis gaišā dienas laikā. “Otrdienas rītā ap plkst. 13.00 braucu no skolas uz centru 15. trolejbusā. Visiem zināms, kāds ir 15. trolejbuss un kāds kontingents tajā apgrozās,” notikušo atceras aculiecinieks, “tad nu trolejbusā bija šie divi vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts], kuri ne pirmo reizi mēģina kādu apzagt. [..]  15. trolejbusā viņi noskatīja kādu vīrieti, kurš pēc ārēja skata neizskatās bīstams. Šie divi uzbrucēji strādā tandēmā, viens (jaunais) – ir muskuļi, otrs (vecais) – ir prāts. Viens “dod pa muti”, ja nepieciešams, otrs sarunā vai apvārdo, vārdsakot, otrs ir sarunu vedējs. Tad nu mēģināja viņi 15. trolejbusā apzagt pēc ārējā skata mierīgo un “vieglo” upuri, bet, kā jau tajā vecajā labajā teicienā par vīra neskatīšanu pēc cepures, šis vīrs izrādījās tāds, kurš neļaus sev kāpt uz galvas, un noteikti neļaus bāzt svešas rokas savās kabatās, un nolēma ne tikai aizstāvēties, bet arī sodīt “tēviņu”.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Kā atklāj Degpunktā reportieris, kautiņš jau sākās trolejbusā, bet tas ātri tika izšķirts. “Arī trolejbusa šoferis nebija nekāds maigais. Izkāpa cienījamie kungi ārā, es devos līdzi, bet nu jau ar kameru rokā. Pārējais jau redzams video,” ar notikušo vēlas dalīties aculiecinieks.

Video

“Es vispār brīnos, kā viņi vēl nav paņemti ciet. Man pašam ar šiem vīriešiem [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] ir bijusi darīšana vairākas reizes, viņi ir mēģinājuši man pārdot zagtas lietas, piedāvā nozagt, piemēram, smaržas, kādas tik vēlos, un viņi ir mēģinājuši arī mani apzagt, gan apkrāpt – plaša profila speciālisti. Tikai viņu mīnuss, ka viņi neatceras sejas, tāpēc var gadīties, ka vienu dienu viņi tev piedāvā nozagt kaut ko tev (par samaksu, protams) un nākamajā dienā tevi pašu mēģina apzagt,” sašutis ir Igors, “vienīgais, kas mani šajā pārsteidz, ir tas, ka šie vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] atkal un atkal veic noziegumus un policija neko nespēj padarīt, vai arī, visticamāk, nevēlas, jo tas jau kļūst smieklīgi, cik droši šie vīrieši [pēc Skaties.lv redakcijas ieskatiem mainīts] un daudzi citi nodarbojas ar savām nelikumīgajām lietām.”

Degpunktā aculiecinieks Igors izsaka cerību, ka šis palīdzēs vai vismaz iedvesmos atbildīgās amatpersonas notvert 15. maršruta trolejbusa sirotājus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm