tv3.lv

VIDEO! Jaunieši nozog vecāku auto, dodas uz Vecrīgu, uzdzīvo! Taču policistu vērīgā acs viņus pamana…

Darba dienas naktī vecpilsētas sirdī patrulējošie policisti pie Rokkafejnīcas sastapās ar kādu jautru kompāniju…

2016. gada 30. martā 22:31

Policistu uzmanību šie jaunieši piesaistīja, jo radās bažas, ka, neņemot vērā alkohola reibumu, jaunieši grib pārvietoties ar kādu privātu automobili. Policisti aizrādījuši jauniešiem, ka braukt šādā stāvoklī nevajadzētu, un kompānija solīja, ka pie stūres neviens nesēdīsies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Policistu aizdomas izrādījušās patiesas, jo tikai pēc brīža piecu jauniešu kompānija nolēmusi, ka nebrauks gan, taču varētu, neviena nemanīti, spēkratu aizstumt. Protams, šai nodarbei sekojušas video kameras un par notiekošo ziņots visām tuvējām patruļām. Pēc tam, kad automašīna tika pastumta, jaunieši salēca tajā, un tā jau sāka pārvietoties šofera vadībā.

Viss ballētāju pulciņš aizturēts, un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Jau pirmajā pārbaudē ar alkometru atklājies, ka 24 gadus vecā šoferīša izelpā ir gandrīz divas promiles alkohola.

Foto

Pret jauno vīrieti ierosināts kriminālprocess par pārkāpumiem ceļu satiksmē, kā arī likumsargi pārbauda viņa saistību ar auto pazušanu. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka braucamrīks pieder stūrētāja vecākiem un jaunietis to paņēmis bez atļaujas, pēc kā devies atpūsties uz galvaspilsētu.

Par to, vai šajā situācijā puisim tik tiešām nāksies stāties tiesas priekšā par auto zādzību, ziņu nav, bet ir skaidrs, ka pats brauciens uz vecpilsētu nu beigsies ar prāvu naudas sodu, kādu laiciņu aiz restēm, kā arī liegumu iegūt vadītāja apliecību vēl daudzus gadus.

Video!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm