tv3.lv

VIDEO! Tramvaja pasažieriem Rīgā uzbrūk, ar ķēdi bruņojies, agresīvs vīrietis

Brauciens tramvajā kādam jaunam puisim beidzies ar pārsistu galvu – viņam uzbrucis agresīvs pasažieris ar metāla ķēdi. Savukārt tramvaja vadītājs, apkārtējie un policija rīkojušies pasīvi, un uzbrucējs notikuma vietu pametis. Raidījuma Degpunktā rīcībā ir neliels video no notikuma, kas varētu palīdzēt noskaidrot uzbrucēja personību.

2016. gada 6. jūnijā 21:19

Emīls ar draugu Artūru un vēl vienu skolasbiedru sestdienas pēcpusdienā Juglā iekāpa 6. tramvajā un devās centra virzienā, taču jau pie e-talona skenera jauniešus apsaucis kāds agresīvs vīrietis. Viņš nav licies mierā un kļuvis arvien nešpetnāks, un galu galā agresīvais vīrietis ķēries jau pie ieročiem – viņš jauniešiem uzbruka ar ķēdi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cilvēki, kas atradās tramvajā, klieguši, centušies sasaukt tramvaja vadītāju, lai tas izziņo, ka nepieciešama policijas palīdzība. Taču, līdz ko sitējs un cietušie izkāpuši no transporta, aizvērušās durvis, un tramvajs, it kā nekas nebūtu noticis, atsācis kustību.

“Arī policisti rīkojušies kūtri – viņiem par notiekošo zvanīts vairākas reizes. Ja inspektori reaģētu jau uz pirmo saucienu pēc palīdzības, Emīlam tagad nebūtu pārsista galva,” vēsta raidījums Degpunktā.

Šādu policistu rīcību, vai precīzāk bezdarbību, var pārbaudīt tikai Iekšējās kontroles birojs pēc cietušo iesnieguma. Savukārt Rīgas satiksmē jau šobrīd skaidro, vai tramvaja vadītājs rīkojies atbilstoši situācijai, jo tas, ka šoferis pametis notikuma vietu, tagad jau ir neapstrīdams fakts.

Visā šajā juceklī ir arī kāda laba lieta – proti, Emīls pārliecinājies, ka mūsu vidū ir arī daži nesavtīgi cilvēki, kuri vienmēr nāks palīgā, lai tur vai kas.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm