“Viņa pat nevar ieturēt attālumu” – šofere nikna par otras autovadītājas neuzmanīgo braukšanu

Lubānas iela ir viena no tām Rīgas maģistrālēm, kur rīta pusē un vakaros var nākties nīkt kilometriem garos satiksmes sastrēgumos. Tomēr gadās, ka, pat rēķinoties ar nelielu tā saucamo “korķi”, varat tur iesprūst nedaudz ilgāk kā plānots. Piemēram, trešdienas rītā gandrīz vienuviet notikušas divas avārijas, un tas nebūt nav uzlabojis satiksmi.

2017. gada 1. februārī 22:16

Šorīt tā jau saspringto rīta satiksmi Lubānas ielā ar dažu minūšu intervālu papildinājušas divas avārijas. Krustojumā ar Garo ielu ceļu nav sadalījusi kāda kundze ar “Hyundai” un Timurs, kurš Juglas ielas virzienā vadījis savu “Mercedes”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pēkšņi skatos tur, ka no malas iznirst auto, kurš, neskatoties uz to, ka tur ir zīme braukt tikai pa labi, aizbrauc taisni. “Hyundai” brauca diezgan pieklājīgā ātrumā. Paši redzat, kāds ir ceļa segums, lai arī riepas manam auto ir labas, izbēgt no sadursmes vairs nebija iespējams. Lai neietriektos tieši ar priekšu tajā auto, es apbraucu to pa kreiso pusi. Rezultātā redzat, kas no tā sanāca,” stāsta Timurs.

Kungs atzīst, ka ļoti paveicies, jo pretējā braukšanas joslā tajā mirklī nav atradušies citi braucamrīki un bijis, kur pamukt. Citādi šīs avārijas sekas būtu daudz, daudz sāpīgākas, jo viņam nāktos triekties sievietes vadītā auto sānos.

Foto

Tā kā šajā gadījumā autobraucēji nebija pārliecināti par to, ka ar braucamrīkiem varēs turpināt ceļu, uz notikuma vietu izsaukta policija. Tomēr, kā izrādās, viss vēl nebija beidzies, jo brīdī, kad patruļas auto apstājies Lubānas ielā, turpat netālu, pie gājēju pārejas, atskanējusi riepu švīkstoņa un būkšķis.

Lai arī skāde, kas nodarīta otrajā avārijā iesaistītajiem auto, ir patiesi niecīga, šķiet, abas autovadītājas to uztver ļoti saasināti. “Škodas” vadītāja izvairās no sarunas kameras priekšā, savukārt “Mercedes” vadītāja ir pat nedaudz saniknota.

“(DP: Ko saka otra vadītāja, kādēļ notika avārija? Nepamanīja, ka jūs bremzējat, aizskatījās?) Viņa neko nesaka. Es ar viņu pat nerunāju. Ko man ar viņu runāt, ja viņa pat nevar ieturēt kārtīgu attālumu no priekšā braucošā,” teic vadītāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā situācijā gan policisti, kuri izpilda ar nopietnāko avāriju saistītās formalitātes, skaidro, ka abām sievietēm būs jāatrod kopsaucējs un nāksies aizpildīt saskaņoto paziņojumu. Brauciet prātīgi, un, ja jūsu maršrutā ir šis krustojums, atcerieties, ka šī nebūt nav pirmā avārija šajā vietā! Iespējams, arī šeit satiksmes drošības uzlabošanai noderētu luksofors.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm