Vīrietis alkohola reibumā izraisa avāriju; negadījumā cieš pasažieri

Šā gada 10. oktobrī kāds 1976. gadā dzimis autovadītājs alkohola reibumā izraisīja ceļu satiksmes negadījumu ar vairākiem cietušajiem, vēsta Valsts policijā.

2021. gada 12. oktobrī 16:09

Šā gada 10.oktobrī, ap plkst. 17.00 Augšdaugavas novadā, Maļinovas pagastā 1976.gadā dzimušais vīrietis, vadot transportlīdzekli “Ford Focus”, nespēja to novadīt, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta pasažieri – 1975.gadā un 1960.gadā dzimuši vīrieši, kuri atradās minētajā automašīnā. Abas personas tika nogādātas tuvākajā medicīnas iestādē.

Transportlīdzekļa vadītājam tika veikta alkohola pārbaude izelpojamajā gaisā, kura uzrādīja – vīrietis pie transportlīdzekļa stūres bija sēdies 1,6744 promiļu alkohola reibumā.

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas dokumentu pārbaudes laikā noskaidroja, ka minētais transportlīdzekļa vadītājs ir vadījis transportlīdzekli ne tikai alkohola reibuma stāvoklī, bet arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Saistībā ar notikušo policija ir uzsākusi kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 262.panta 3.daļas par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vai citu apreibinošu vielu ietekmē, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts vidēja smaguma miesas bojājums, ar ko soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz septiņiem gadiem.

Valsts policija aicina vadītājus būt atbildīgiem un nesēsties pie stūres alkohola reibumā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm