tv3.lv

Vīrietis dodas uz policijas iecirkni, lai apstrīdētu protokolu, bet attaisnojuma vietā viņam nāksies iet uz tiesu! Kā tas iespējams?

Galvaspilsētas policijas iecirkņa apmeklējums, kādam vīrietim izvērties par visai nepatīkamu notikumu – tā vietā, lai saņemtu protokolu par nepareizi novietotu auto, viņam nu nāksies stāties tiesas priekšā.

2016. gada 25. jūnijā 15:28

Viņš bija saņēmis protokolu par to, ka auto novietots apstādījumos, nebija mierā ar šo policistu uzlikto sodu, un devās uz iecirkni to apstrīdēt. Vīrietis esot skaidrojis – viņš nemaz nezina, kā viņa spēkrats šajos apstādījumos ir nonācis – automašīnu viņš esot iedevis savam brālēnam.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tā kā sods par apstādījumos novietotu auto pienākas vadītājam, kurš konkrētajā gadījumā pārkāpis noteikumus nevis īpašniekam, likuma sargs iztaujājis atnācēju. Policists esot piefiksējis iespējamā pārkāpēja datus, un tad policijas datu bāzēs pārbaudījis arī pašu automašīnas īpašnieku – kā izrādās, viņam jau pirms vairāk nekā gada atņemta autovadītāja apliecība.

Pēc formalitāšu nokārtošanas uzaicinātais vīrietis devies prom, taču policista priekšnojauta un bagātīgais pārkāpumu saraksts licis domāt, ka vīrietis ko slēpj, tādēļ inspektors lūdzis vienai no auto patruļām, kas atradusies netālu no dežūrdaļas, piestāt pie viena no netālu esošajiem krustojumiem, un turpat iekšpagalmos un mirkli uzgaidīt.

Aizdomas apstiprinājušās – tikai brīdi pēc policijas iecirkņa apmeklējuma vīrietis jau bija ierausies sava auto vadītāja vietā un braši stūrēja prom, taču turpat netālu viņa ceļā stājies inspektors. Par šādu izgājienu šoferītim tagad nu nāksies stāties tiesas priekšā.

Vai pieredzētais atturēs vīrieti no sēšanās pie stūres nākamajā reizē, atliek vien minēt, taču ir skaidrs, ka šī nekaunības paraugstunda, viņam izmaksās visai dārgi – ja nu pārkāpējs nenonāks aiz cietuma mūriem, viņam draud piespiedu darbs vai ievērojams naudas sods.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm