tv3.lv

Ziepniekkalnā aizturēts agresīvi noskaņots laulenis

Otrdien, 16. augustā, Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Ziepniekkalnā, kur bija izcēlies ģimenes konflikts.

2016. gada 18. augustā 15:53

Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura pastāstīja, ka atnākusi mājās no darba un iereibušais vīrs sācis konfliktēt, kļuvis agresīvs un sievieti pagrūdis. Ģimenes konfliktu vērojuši divi nepilngadīgi bērni. Jaunākais bērns pirms policijas ierašanās aizsūtīts pie vecmāmiņas.

Cietusī pastāstīja, ka viņai vienā dzīvoklī ar agresīvi noskaņoto vīru ir bail atrasties. Kārtības sargi sievieti informēja par iespēju nošķirt agresīvi noskaņoto vīru no ģimenes, taču sieviete pavēstīja, ka ir informēta par šādu iespēju un vēlējās, lai vīru aiztur tikai uz neilgu laiku, līdz viņš nomierinās.

Sastapts arī pats vaininieks, kurš, neskatoties uz policistu klātbūtni, turpināja izturēties agresīvi pret savu sievu, solot par visu atdarīt. Vīrieša attieksme bija izaicinoša un necieņas pilna, kas robežojās ar roku vicināšanu.

Iereibušais kungs aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur pagaidu aizturēšanas telpā 43 gadus vecais vīrietis nomierinājās, pēc kā atbrīvots. Ar vīrieti veiktas pārrunas par viņa rīcības iespējamām sekām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm